Medyadan Haberler

BanabiDers.com eğitimdeki yarışı verimli hale getiriyor

Çağımızın en önemli unsurlarından olan eğitimde, çocukların yaşadığı yarış. Bu yarış eğitim süresi boyunca hem aileleri, hem öğrencileri büyük bir stres altında tutuyor. Uzmanlar, sınavlara hazırlanma sürecinin bir program dahilinde olması gerektiğinin önemine işaret ederken, bu programın öğrenci merkezli olmasının gerektiğini belirtiyorlar.

Aile-öğrenci el ele;

Çocuk ve gençlerin bilişime olan merakları göz önünde tutulduğunda, çalışmayı eğlenceli haline getirecek BanabiDers.com, önemli bir ürün olarak anne-baba ve öğrencilerin kullanımına sunuluyor. BanabiDers.com Proje Grubu Genel Koordinatörü Serhan Üren, bu ihtiyaçlar çerçevesinde yılların deneyimine sahip olan ve uzun yıllar eğitime gönül vermiş eğitici kadronun 2001 yılından beri süren tecrübesi sonucu hazırlanan bu ürünün, çalışmayı programlayan bir yöntem olduğunu ifade etti.

BanabiDers.com ile size yaşamak için zaman kalacak;

Çok erkan yaşlarda sınav yarışına giren öğrenciler gerçek gelişimlerini sağlayacak spora, müziğe, yabancı dile, okumaya vakit bulamıyorlar. Öğrenciler sınavlara hazırlanmaktan konserlere , sinemaya, müzelere, eğlenmeye, keşfetmeye, gezmeye vakit bulamıyorlar. BanabiDers.com kullanan öğrencilerde her programlı ve verimli olduğundan öğrencilerin yaşamaya da zamanı kalacak.

Öğrenciler, aileler ve eğitimciler için bire bir;

Serhan Üren, BanaBiDers ile çalışmayı şöyle anlattı: “Bilişim çağında, çocuklarımızın çalışma sistemine yatkın bir ürün olan BanabiDers.com hem öğrencinin hem ailenin hemde eğtimcinin takip formları ile, kağıtlarla yaptığı işlemlere gelişmiş bir çözüm getiriyor.” diyor.
Üren, BanabiDers.com’un öğrencinin takibi ve eksiklerinin giderilmesi için öğrenciye, aileye ce eğitimciye çok kolay bir yöntem sunduğunu da ifade ediyor. BanabiDers.com kullanan aileler ve eğitimciler öğrencilerini mükemmel kontrol edebiliyor . BanabiDers.com öğrencilerin çok rahat kullanabilecekleri güvenilir bir sistem . Aileler ve eğitimciler ve öğrenciler öğrenimlerindeki eksiklere zamanında görebiliyor ve eksiklerini tamamlayarak başarılrını arttırıyorlar.

BanabiDers.com’un kullanımı çok kolay;

Günümüzde sınavlara hazırlanan öğrenciler, genellikle bir eğitim kurumundan veya özelders verenlerden destek alıyor. Eğitim kurumları ve özel ders verenler öğrencilere sınavlar ve denemeler yaparak neler öğrendiğini ölçerek başarı grafiği hazırlıyor. Öğrencilerin günlük ve düzenli çalışması, sonuca da aynı oranda olumlu yansıyor. BanabiDers.com, öğrencinin çalışma sürecini kolayca takip ediyor.

Sistem böyle çalışıyor;

Öğrencinin başarısı için çalışması gereken konular, BanabiDers.com’da var. Öğrenci, kitaplarından çözdüğünü BanabiDers.com’a kaydediyor Sonra ayrıntılı raporlar BanabiDers.com ile anında alınabiliyor. BanabiDers.com ile tüm çalışmaların raporları, gün gün, konu konu alınabiliyor. Böylece çocuğunuzun hangi dersten kaç soru çözdüğünü, hangi konularda yetersiz olduğunu, hangi konularda başarılı olduğunu görebiliyor, başarısız olduğu konulara daha fazla eğilebilmesi için önemli bir veriye sahip oluyorsunuz. Bu yolla ayrıca, puanlarını hesaplayan öğrenci, hangi liseleri, hangi üniversiteleri kazanabileceğini de anlıyor. Çalışmaya ve öğrenmeye teşvik edici BanabiDers.com, öğrenciler, sınavlar, meslekler rehberi ve çalışma teknikleri ile ilgili yazıları da okuyabiliyor. BanabiDers.com’u öğrenciler, veliler ve eğitimciler kullanıyor.

Hangi dersten ne çalıştım;

BanabiDers.com ile ne zaman, hangi dersten kaç test, kaç soru çözüp, hangi oranda başarılı olduğunuzu anlayabiliyorsunuz.

BanabiDers.com okula destek ve sınavlara hzırlıkta yardımcınız ;

Okula destek için ilkokul birinci sınıftan son sınfa kadar herkes yaralanabiliyor. Liseler sınavına, üniversiteye sınavına ve diğer tüm sınavlara hazırlananlar için ideal bir sistem.

Her öğrenci için ideal;

Serhan Üren, BanabiDers.com sistemini neden hazırladıklarını şöyle anlattı: “Eğitime gönül vermiş eğitimcilerin dileği belli. Sadece belli bir grubun değil, her öğrencinin düzenli çalışması, kendisini takip etmesi sağlanmalıydı. Bu amaçla kurumlar, rehberler, koçlar ve özel ders verenler çizelgelerle öğrenci takibi yapılıyordu. Özel eğitim kurumlarına gitmeyen öğrenci de bu imkandan faydalanamıyordu. Özel eğitim kurumlarına giden için de takipte, hem öğrenci, hem eğitimci için hem kırtasiye, hem harcanan zaman açısından olumsuz bir süreç izleniyordu. İşte BanabiDers.com bu beyin fırtınalarının ürünü olarak ortaya çıktı ve her öğrencinin hak ettiği ilgiyi bulması gerekliliğine inanıyoruz. Robotics A.Ş. yönetim kurulu başkanı Turkut Kulaçoğlu eğitime gönül veren ve eğitimde fırsat eşitliğine inanan biri olunca BanabiDers.com meydana geldi ve Kasım 2001 itibariyle bilişim çağına yakışır bir ürün olarak hizmete sunuldu.

Anasayfaya Dön